AWP30-7241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP30-7241-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP30-7241-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 30POS W/STR GOLD
Podatkovni listi: AWP30-7241-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP30-7241-T-R
Številka dela AWP30-7241-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 30POS W/STR GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6479 pcs Podatkovni list AWP30-7241-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP307241TR
HKR30H
Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief Tip pritrjevanja -
natančen opis 30 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket