AWP26-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP26-7240-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP26-7240-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 26POS W/KEY GOLD
Podatkovni listi: AWP26-7240-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP26-7240-T-R
Številka dela AWP26-7240-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 26POS W/KEY GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5131 pcs Podatkovni list AWP26-7240-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP267240TR
HKC26H
Število vrstic 2
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Polarizing Key Tip pritrjevanja -
natančen opis 26 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket Barva Gray
Končanje kabla IDC
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AWP24S
AWP24S
Proizvajalci: Artaflex Inc.
Opis: RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT