AWP14-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP14-7240-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP14-7240-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 14POS W/KEY GOLD
Podatkovni listi: AWP14-7240-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP14-7240-T-R
Številka dela AWP14-7240-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 14POS W/KEY GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4519 pcs Podatkovni list AWP14-7240-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP147240TR
HKC14H
Število vrstic 2
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Polarizing Key Tip pritrjevanja -
natančen opis 14 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket