AWP12-8241-T-R
pregled izdelka
Številka dela: AWP12-8241-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije AWP12-8241-T-R
Številka dela AWP12-8241-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4778 pcs Podatkovni list
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Število vrstic 2 Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Feed Through, Strain Relief
Tip pritrjevanja - natančen opis 12 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold