AWP12-7541-T-R
pregled izdelka
Številka dela: AWP12-7541-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS
Podatkovni listi: AWP12-7541-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP12-7541-T-R
Številka dela AWP12-7541-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4704 pcs Podatkovni list AWP12-7541-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Število vrstic 2 Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip pritrjevanja - natančen opis 12 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin