SPD73R-824M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-824M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD73R-824M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820UH 300MA 6.54 OHM
Podatkovni listi: SPD73R-824M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPD73R-824M
Številka dela SPD73R-824M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 300MA 6.54 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55134 pcs Podatkovni list SPD73R-824M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD73R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD73R-824M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.154" (3.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 820µH Shielded Wirewound Inductor 300mA 6.54 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.54 Ohm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost 300mA