SPD73R-683M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-683M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD73R-683M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 1.05A 520 MOHM
Podatkovni listi: SPD73R-683M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD73R-683M
Številka dela SPD73R-683M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 1.05A 520 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57783 pcs Podatkovni list SPD73R-683M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)