SPD73R-684M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-684M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD73R-684M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 310MA 5.73 OHM
Podatkovni listi: SPD73R-684M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPD73R-684M
Številka dela SPD73R-684M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 310MA 5.73 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49318 pcs Podatkovni list SPD73R-684M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD73R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD73R-684M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.154" (3.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Shielded Wirewound Inductor 310mA 5.73 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.73 Ohm Max
Trenutna ocena 310mA Tok - nasičenost 310mA