| Številka dela | SPD127R-563M | Proizvajalec | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 56UH 2.3A 120 MOHM SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 47055 pcs | Podatkovni list | |
| Tip | Wirewound | Toleranca | ±20% |
| Paket naprave za dobavitelja | - | Velikost / dimenzija | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Druga imena | DN7649-2 DN7649-2-ND DN7649TR SPD127R-563M TR 500 SPD127R563M |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ferrite | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 1kHz | Induktivnost | 56µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.315" (8.00mm) | Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 56µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 120 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 120 mOhm Max |
| Trenutna ocena | 2.3A | Tok - nasičenost | 2.3A |