SPD127R-394M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-394M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127R-394M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 900MA 750 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127R-394M
Številka dela SPD127R-394M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 900MA 750 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48115 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD127R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD127R-394M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 390µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 750 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Trenutna ocena 900mA Tok - nasičenost 900mA