SPD127R-473M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-473M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD127R-473M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD127R-473M
Številka dela SPD127R-473M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20795 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)