SPD125-683M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-683M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125-683M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 1.5A 170 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125-683M
Številka dela SPD125-683M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 1.5A 170 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21324 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD125-683M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Trenutna ocena 1.5A
Tok - nasičenost 1.5A