SPD125R-104M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-104M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125R-104M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.3A 210 MOHM
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125R-104M
Številka dela SPD125R-104M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 1.3A 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41353 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)