SPD125-563M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-563M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125-563M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 1.6A 135 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125-563M
Številka dela SPD125-563M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 1.6A 135 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18704 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD125-563M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 56µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 135 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 135 mOhm Max Trenutna ocena 1.6A
Tok - nasičenost 1.6A