SP1812-683J
API DelevanAPI Delevan
SP1812-683J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1812-683J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 275MA 2.7 OHM SMD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1812-683J
Številka dela SP1812-683J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 275MA 2.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 54438 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SP1812-683J 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Shielded Inductor 275mA 2.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max
Trenutna ocena 275mA Tok - nasičenost 250mA