SP1812-682G
API DelevanAPI Delevan
SP1812-682G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1812-682G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 878MA 260 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1812-682G
Številka dela SP1812-682G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 878MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23215 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SP1812-682G 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 878mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Trenutna ocena 878mA Tok - nasičenost 789mA