SP1812-683G
API DelevanAPI Delevan
SP1812-683G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1812-683G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 275MA 2.7 OHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SP1812-683G
Številka dela SP1812-683G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 275MA 2.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24005 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Druga imena SP1812-683G 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Shielded Inductor 275mA 2.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max
Trenutna ocena 275mA Tok - nasičenost 250mA