S1812-151K
API DelevanAPI Delevan
S1812-151K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812-151K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
Podatkovni listi: S1812-151K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1812-151K
Številka dela S1812-151K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 58193 pcs Podatkovni list S1812-151K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena DN1102TR
S1812-151K TR 500
S1812-151M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 390MHz natančen opis 150nH Shielded Inductor 1.347A 110 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Trenutna ocena 1.347A