S1812-151J
pregled izdelka
Številka dela: S1812-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
Podatkovni listi: S1812-151J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1812-151J
Številka dela S1812-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48728 pcs Podatkovni list S1812-151J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812-151J 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 390MHz
natančen opis 150nH Shielded Inductor 1.347A 110 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 1.347A Tok - nasičenost -