S1812-124K
API DelevanAPI Delevan
S1812-124K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812-124K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM
Podatkovni listi: S1812-124K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1812-124K
Številka dela S1812-124K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61687 pcs Podatkovni list S1812-124K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena DN1137TR
S1812-124K TR 500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 6MHz natančen opis 120µH Shielded Inductor 163mA 7.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max Trenutna ocena 163mA