PTHF200-50H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF200-50H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
Podatkovni listi: PTHF200-50H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF200-50H
Številka dela PTHF200-50H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7113 pcs Podatkovni list PTHF200-50H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.625" Dia (15.87mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF200-50H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 200µH
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7MHz
natančen opis 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 1.97A Tok - nasičenost 1A