PTHF200R-50SM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF200R-50SM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
Podatkovni listi: PTHF200R-50SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF200R-50SM
Številka dela PTHF200R-50SM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8680 pcs Podatkovni list PTHF200R-50SM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-SM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena PTHF200R-50SM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 200µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2MHz
natančen opis 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 1.97A Tok - nasičenost 1A