PTHF150R-894VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF150R-894VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF150R-894VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF150R-894VM
Številka dela PTHF150R-894VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5232 pcs Podatkovni list PTHF150R-894VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF150R-894VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 1.400" (35.56mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 6.5A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 6.5A Tok - nasičenost 6A