PTHF100-894H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF100-894H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF100-894H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF100-894H
Številka dela PTHF100-894H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8316 pcs Podatkovni list PTHF100-894H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia (33.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF100-894H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm) Frekvenca - Samozadostna 2MHz
natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Trenutna ocena 8A Tok - nasičenost 7.1A