PTHF100-59VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF100-59VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF100-59VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF100-59VM
Številka dela PTHF100-59VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6374 pcs Podatkovni list PTHF100-59VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF100-59VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 1.175" (29.84mm) Frekvenca - Samozadostna 2MHz
natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 44 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Trenutna ocena 4.9A Tok - nasičenost 6.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF1000-894H
PTHF1000-894H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 2.4A 235 MOHM TH
Na zalogi: 7500 pcs
Prenesi: PTHF1000-894H.pdf
RFQ
PTHF100-59
PTHF100-59
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH