PTHF100-59H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF100-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF100-59H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF100-59H
Številka dela PTHF100-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6517 pcs Podatkovni list PTHF100-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF100-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm) Frekvenca - Samozadostna 2MHz
natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 44 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Trenutna ocena 4.9A Tok - nasičenost 6.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF100-59
PTHF100-59
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH