PTHF10-50VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF10-50VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF10-50VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF10-50VM
Številka dela PTHF10-50VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5861 pcs Podatkovni list PTHF10-50VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF10-50VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.775" (19.68mm) Frekvenca - Samozadostna 35MHz
natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 7.36A Tok - nasičenost 6A