PTHF10-121
pregled izdelka
Številka dela: PTHF10-121
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF10-121.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF10-121
Številka dela PTHF10-121 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8814 pcs Podatkovni list PTHF10-121.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF10-121 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 8.27A 10 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 8.27A Tok - nasičenost 9A