PTHF10-59
pregled izdelka
Številka dela: PTHF10-59
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF10-59.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF10-59
Številka dela PTHF10-59 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7675 pcs Podatkovni list PTHF10-59.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF10-59 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 14.5A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 14.5A Tok - nasičenost 15A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF10-59H
PTHF10-59H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH