PT75R-1550HM
pregled izdelka
Številka dela: PT75R-1550HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT75R-1550HM
Številka dela PT75R-1550HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16833 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.550" Dia (39.37mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT75R-1550HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 0.640" (16.26mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 75µH Unshielded Toroidal Inductor 10.6A 25 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 10.6A Tok - nasičenost -