PT75R-1260
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT75R-1260
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT75R-1260
Številka dela PT75R-1260 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15507 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.260" Dia x 0.600" W (32.00mm x 15.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT75R-1260 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 75µH Unshielded Toroidal Inductor 7.4A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 7.4A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT75R-1260HM
PT75R-1260HM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH