PT75R-1550
pregled izdelka
Številka dela: PT75R-1550
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT75R-1550
Številka dela PT75R-1550 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16708 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.550" Dia x 0.640" W (39.37mm x 16.26mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT75R-1550 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 75µH Unshielded Toroidal Inductor 10.6A 25 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 10.6A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT75R-1550HM
PT75R-1550HM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH