PT75-900HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT75-900HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT75-900HM
Številka dela PT75-900HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15945 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.900" Dia (22.86mm)
Ščitenje Shielded Serija PT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT75-900HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 60 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost -