PT75-900-VM
pregled izdelka
Številka dela: PT75-900-VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT75-900-VM
Številka dela PT75-900-VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16687 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT75-900-VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 1.010" (25.65mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 60 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost -