PT75-1260HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT75-1260HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT75-1260HM
Številka dela PT75-1260HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19785 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.260" Dia (32.00mm)
Ščitenje Shielded Serija PT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT75-1260HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 0.600" (15.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 7.4A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 7.4A Tok - nasičenost -