PT50R-900HM
pregled izdelka
Številka dela: PT50R-900HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT50R-900HM
Številka dela PT50R-900HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22013 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.900" Dia (22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT50R-900HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.380" (9.65mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 5.6A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 5.6A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT50R-780HM
PT50R-780HM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH
Na zalogi: 21188 pcs
Prenesi:
RFQ
PT5101A
PT5101A
Proizvajalci: N/A
Opis: DC DC CONVERTER 5V 5W
Na zalogi: 4103 pcs
Prenesi:
RFQ
PT50R-900
PT50R-900
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH