PT50R-780HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT50R-780HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT50R-780HM
Številka dela PT50R-780HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21188 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.780" Dia (19.81mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT50R-780HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 3.8A 50 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 3.8A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT50R-1320HM
PT50R-1320HM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH