PT50R-900
pregled izdelka
Številka dela: PT50R-900
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT50R-900
Številka dela PT50R-900 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20530 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.900" Dia x 0.380" W (22.86mm x 9.65mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT50R-900 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 5.6A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 5.6A Tok - nasičenost -