PT25R-900HM
pregled izdelka
Številka dela: PT25R-900HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT25R-900HM
Številka dela PT25R-900HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 7A 20 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27857 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.900" Dia (22.86mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT25R-900HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 25µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 20 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 7A Tok - nasičenost -