PT25R-680HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT25R-680HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT25R-680HM
Številka dela PT25R-680HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23165 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.680" Dia (17.27mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT25R-680HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.370" (9.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 25µH Unshielded Toroidal Inductor 4.4A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 4.4A Tok - nasičenost -