PT25R-800
pregled izdelka
Številka dela: PT25R-800
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT25R-800
Številka dela PT25R-800 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22370 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.800" Dia x 0.350" W (20.32mm x 8.89mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT25R-800 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 25µH Unshielded Toroidal Inductor 6.6A 25 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 6.6A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT25R-1000
PT25R-1000
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 10.4A 14 MOHM TH
Na zalogi: 25826 pcs
Prenesi:
RFQ
PT25R-680-VM
PT25R-680-VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
Na zalogi: 15590 pcs
Prenesi:
RFQ
PT26
PT26
Proizvajalci: Amprobe
Opis: PIGTAIL CONNECTOR
PT25R-800-VM
PT25R-800-VM
Opis: FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
PT25R-680
PT25R-680
PT25R-800HM
PT25R-800HM