PT10R-990
pregled izdelka
Številka dela: PT10R-990
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 13.2A 8 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT10R-990
Številka dela PT10R-990 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 13.2A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27783 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.990" Dia x 0.400" W (25.15mm x 10.16mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT10R-990 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 13.2A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 13.2A Tok - nasičenost -