PT10R-820HM
pregled izdelka
Številka dela: PT10R-820HM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije PT10R-820HM
Številka dela PT10R-820HM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26126 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" Dia (20.83mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT10R-820HM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.370" (9.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 9.3A 10 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 9.3A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT11
PT11
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY SOCKET 11 POS PANEL MOUNT
Na zalogi: 20959 pcs
Prenesi: PT11.pdf
RFQ
PT10R-990HM
PT10R-990HM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 13.2A 8 MOHM TH
Na zalogi: 21787 pcs
Prenesi:
RFQ
PT10R-820
PT10R-820
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH
Prenesi:
PT11-0
PT11-0
Opis: RELAY SOCKET 11 POS THROUGH HOLE