PT10R-680
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT10R-680
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT10R-680
Številka dela PT10R-680 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 6.8A 15 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27298 pcs Podatkovni list
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.680" Dia x 0.330" W (17.27mm x 8.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija PTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PT10R-680 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 6.8A 15 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Trenutna ocena 6.8A Tok - nasičenost -