P1330-562K
API DelevanAPI Delevan
P1330-562K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-562K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-562K
Številka dela P1330-562K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 80193 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena DN3269TR
P1330-562K TR 500
P1330562K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 1.11A 145 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 145 mOhm Max Trenutna ocena 1.11A
Tok - nasičenost 612mA