P1330-562G
API DelevanAPI Delevan
P1330-562G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-562G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-562G
Številka dela P1330-562G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 1.11A 145 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24603 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Druga imena P1330-562G TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 1.11A 145 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 145 mOhm Max
Trenutna ocena 1.11A Tok - nasičenost 612mA