P1330-563K
API DelevanAPI Delevan
P1330-563K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-563K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 442MA 900 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-563K
Številka dela P1330-563K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 442MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 81213 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena DN3281TR
P1330-563K TR 500
P1330563K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 56µH Unshielded Inductor 442mA 900 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Trenutna ocena 442mA
Tok - nasičenost 216mA