P1330-334K
API DelevanAPI Delevan
P1330-334K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-334K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-334K
Številka dela P1330-334K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74392 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena DN3290TR
P1330-334K TR 500
P1330334K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Unshielded Inductor 179mA 4.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.8 Ohm Max Trenutna ocena 179mA
Tok - nasičenost 57mA