P1330-392K
API DelevanAPI Delevan
P1330-392K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-392K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 1.39A 118 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-392K
Številka dela P1330-392K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 1.39A 118 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 81509 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Druga imena DN3267TR
P1330-392K TR 500
P1330392K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 1.39A 118 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 118 mOhm Max Trenutna ocena 1.39A
Tok - nasičenost 732mA