P1330-334G
API DelevanAPI Delevan
P1330-334G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P1330-334G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije P1330-334G
Številka dela P1330-334G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28887 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Druga imena P1330-334G TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Inductor 179mA 4.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.8 Ohm Max
Trenutna ocena 179mA Tok - nasičenost 57mA